Praca: Projektant wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Projektant wnętrz
Miejsce pracy: Potulice
Numer: StPr/20/0998
OBOWIĄZKI:
- opracowanie projektu funkcjonalno - przestrzennego wnętrza,- opracowanie koncepcji plastycznej,- przygotowanie wnętrz pokazowych,- przygotowanie prezentacji multimedialnych dla developerów i agentów nieruchomości,- przygotowanie oferty z wyceną,- projektowanie - graficzne,- bezpośredni kontaklt z klientem, mający na celu ustalenie jego potrzeb i oczekiwań,- realizacja projektu przy współpracy z fachowcami,- śledzenie i analiza bieżących trendów,- obsługa i pozyskiwanie klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: architektura/ projektowanie wnętrz

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

mile widziane certyfikaty z obsługi programów do projektowania, znajomość programów do projaktowania (ARCHICAD, ARTLANTIS, PHOTOSCHOP), sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych, wysokie umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:

Potulice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią