Praca: Przedstawiciel handlowy ds/hurtu - branża chłodnictwo i klimatyzacja(nr 3288)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Przedstawiciel handlowy ds/hurtu - branża chłodnictwo i klimatyzacja(nr 3288)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3288
OBOWIĄZKI:
- obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - realizacja przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;- koordynacja procesu realizacji zamówień Umowa o pracę, cały etatWynagrodzenie brutto: od 4000 PLN + premie od obrotu.Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon służbowy, laptop
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe;Inne wymagania:doświadczenie handlowe oraz umiejętność prowadzenia negocjacji;dodatkowym atutem będzie: znajomość branży chłodniczej/klimatyzacyjnej;mile widziana znajomość oprogramowania sprzedażowego Insert Subiekt GT

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy