Praca: Przedstawiciel handlowy


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0043
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Konieczne doświadczenie w branży odzieżowej, prawo jazdy kat. B, praca na I zmianę (10-18)

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Agent / Distributor

  • DAL CASON TRADING SRL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • We are looking for many Agents / Distributors Target customers: manufacturers of disk-brakes, transmission-boxes and their components like gears-spacers, engine-components etc....

  • Zobacz więcej
  • Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

  • Juwentus Serwis sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usług porządkowych Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy Przygotowywanie ofert,...

  • Zobacz więcej
  • Waste Manager / Przedstawiciel Handlowy ds. odpadów

  • Supportive Recycling Poland Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radzyń Chełmiński Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: praca zdalna / hybrydowa, raz w miesiącu spotkanie w firmie. Lokalizacja firmy: Radzyń Chełmiński Wynagrodzenie Od 5000 - 9000 PLN + prowizja ZADANIA: analiza rynku...

  • Zobacz więcej