Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1448
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Przedstawiciel Handlowy

  • SIG Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: dzisiaj
    • Będziesz odpowiedzialny za: Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych Pozyskiwanie nowych klientów Kontakt telefoniczny z klientami, przygotowanie ofert Budowanie i utrzymywanie...

  • Zobacz więcej
  • Audytor / Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika k/m

  • Sun Family Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Jeśli chcesz: mieć niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet, drukarkę; mieć stałą stawkę miesięczną wraz z prowizją w ramach umowy o współpracę, która...