Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1714
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca - Sprzedawca kat. C

  • Bakoma Sp. z o. o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem....

  • Zobacz więcej
  • Promotor firmy - Handlowiec

  • Klient portalu Praca.pl Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Praca polega na promowaniu produktów naturalnych oraz rozwoju własnej struktury biznesowej. wymagane ukończone 18 lat niewielki wkład własny