Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0636
OBOWIĄZKI:
Poszukiwanie nowych klientów. Organizacja oraz nadzór sprzedaży na powierzonych rynkach i ich rozbudowa. Sporządzanie ofert, wyceny, zamówień. Realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży. Projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych. Poszukiwanie nowych klientów dla firmy w Polsce oraz za granicą. Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy. Przygotowanie raportów z wykonanych działań, analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Wymagania inne:

Wymagane 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z handlem. Dobra znajomość rynku handlowego. Zaawansowana znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego z uwagi na poszukiwanie klientów na terenach Wschodnich oraz sporządzania dokumentów w tych językach.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 2 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia