Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Nowa Wieś
Numer: StPr/21/1168
OBOWIĄZKI:
Kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem, tworzenie ofert handlowych oraz bazy klientów, spotkania i negocjacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego