Praca: Przedstawiciel handlowy


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/22/0388
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z dotychczasowymi klientami, prezentacja oferty firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-06-29
    • sprzedaż produktów będących w ofercie firmy realizacja planu sprzedaży analiza i kreowanie strategii rozwoju rynku pozyskiwanie nowych partnerów handlowych organizacja działań...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca - Sprzedawca kat. B i C

  • Bakoma Sp. z o. o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-06-29
    • Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem....

  • Zobacz więcej
  • Przedstawiciel handlowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2022-06-28
    • Pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z dotychczasowymi klientami, prezentacja oferty firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

  • Zobacz więcej