Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 5600370, z dnia 2021-09-28

Verde Energia

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się sprzedażą energii,gazu oraz odnawialnych źródeł energii. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów biznesowych w zakresie generowania oszczędności. Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar budowania zespołu sprzedażowego. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • bieżące raportowanie działań sprzedażowych
  • przygotowanie ofert dla klienta

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętności sprzedażowe
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • podstawa oraz korzystne prowizje które przynoszą Ci realny zysk
  • komfort działania
  • wsparcie sprzedażowe
  • budowanie własnego portfela klientów
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • elastyczny czas pracy szkolenia
  • konkursy sprzedażowe