Praca: Przewoźnik osób

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Przewoźnik osób
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0037
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu w kraju i zagranicą,Zapewnienie bezpieczeństwa osób,Pomoc osobom wsiadającym i wysiadającym,Utrzymanie auta w czystości,Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu,Transport pasażerów pod wskazany adres,Transport na i z lotniska,Transport na i z imprez,przystąpienie do pracy w pełnej zdolności psychofizycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi