Praca: Psycholog dzieci i młodziezy


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Psycholog dzieci i młodziezy
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/22/0720
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie porad psychologicznych, diagnostycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wymagany min. 1 rok stażu pracy w instytucjach na rzecz dzieci lub rodziny.

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-11-30
    • Konsultacje psychologiczne dla uczniów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia Wymagania inne: Wykształcenie wyższe magisterskie o...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog

  • Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, ul. Jana Matejki 42/3 Dodane: 2022-11-28
    • Oczekiwania: wykształcenie wyższe psychologiczne; min. 3-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej/psychoterapeutycznej; komunikatywna znajomość języka angielskiego mile...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog dzieci i młodziezy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-11-25
    • Przeprowadzanie porad psychologicznych, diagnostycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagany min. 1 rok stażu pracy w instytucjach na...

  • Zobacz więcej