Praca: Psycholog (nr 2412)


Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Psycholog (nr 2412)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/20/2412
OBOWIĄZKI:
indywidualna terapia z dziećmi w przedszkolu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Inowrocław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu



Zobacz podobne oferty

  • Blacharz-dekarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2021-01-22
    • BLACHARZ-DEKARZ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Miejsce wykonywania pracy: TEREN WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO.

  • Zobacz więcej
  • Samodzielny referent

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grupa Dodane: 2021-01-22
    • zgodny ze stanowiskiem, zaopatrywanie w sprzęt służby zdrowia, opracowanie planu rzeczowo- finansowego służby zdrowia, udział w prowadzeniu nadzoru sanitarnego oraz higienicznego...

  • Zobacz więcej