Praca: Psycholog szkolny


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Drzycim
Numer: StPr/24/0303
OBOWIĄZKI:
Pomoc i wspieranie oraz profilaktyka zaburzeń psychologicznych u dzieci w przedszkolu i uczniów w szkole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia z przygotowaniem pedagogicznym


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Drzycim


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Papowo Toruńskie Dodane: wczoraj
    • udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej, prowadzenie badań i działań diagnostycznych, współpraca z nauczycielami i rodzicami Wymagania konieczne: Zawód: Psycholog...

  • Zobacz więcej
  • Psycholog szkolny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Drzycim Dodane: 2024-05-14
    • Pomoc i wspieranie oraz profilaktyka zaburzeń psychologicznych u dzieci w przedszkolu i uczniów w szkole Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek:...

  • Zobacz więcej