Praca: Psycholog szkolny


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Psycholog szkolny
Miejsce pracy: Wałdowo
Numer: StPr/22/0429
OBOWIĄZKI:
Wspieranie ucznia, diagnozowanie sytuacji wychowawczych, organizowanie i prowadzenie form pomocy psychologicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Psycholog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Konieczne posiadanie uprawnień pedagogicznych.

Miejsce pracy:

Wałdowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 539,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2022-06-28
    • Prowadzenie zajęć psychologicznych z dziećmi z zaburzeniami, opieka psychologiczna Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

  • Zobacz więcej
  • Psycholog

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-06-26
    • - Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagany min. 1 rok stażu pracy w instytucjach na rzecz dzieci lub rodziny.

  • Zobacz więcej