Praca: Pudełkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pudełkarz
Miejsce pracy: Gródek (pow. świecki, gm. Drzycim), Gródek
Numer: StPr/24/0149
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gródek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zobacz podobne oferty

  • Pudełkarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kozłowo (pow. świecki, gm. Świecie), Kozłowo Dodane: 2024-02-15
    • Prace związane z produkcją kartonów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • KLIMA-HURT Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Dolny Dodane: 2024-02-15
    • Firma KLIMA-HURT poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko produkcyjne do produkcji kanałów i kształtek wentylacyjnych. Wymagania: minimum 6 miesięcy doświadczenia w...

  • Pracownik Produkcji

  • Praca.pl Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-02-14
    • Zakres obowiązków: Przestrzeganie zasad BHP, Wykonywanie zadań przydzielonych przez przełożonych, Śledzenie i przygotowywanie surowców, Obsługa maszyn i urządzeń, Pakowanie...