Praca: Python Developer

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT, realizującej międzynarodowe projekty związane z projektowaniem, rozwijaniem i testowaniem aplikacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Python Developer
OBOWIĄZKI:
  • wykonywanie projektowania, kodowania, dokumentowania i testowania wielu współbieżnych projektów oprogramowania
  • projektowanie, rozwijanie i testowanie aplikacji zgodnie z ustalonymi standardami
  • uczestnictwo we wzajemnych ocenach projektów rozwiązań i powiązanego kodu
  • współpraca z innymi programistami, analitykami, menedżerami produktów i architektami
WYMAGANIA:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku Python na poziomie mid developer lub senior developer
  • znajomość technologii Python , UI, UX
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach firmy
  • pracę zdalną