Praca: Qa/qc manager

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Qa/qc manager
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/3116
OBOWIĄZKI:
Zastępca kierownika budowy ds. jakości z doświadczeniem w zakresie robót CIVIL; przygotowanie, wdrożenie oraz bieżąca kontrola programu monitorowania QA/QC dla zakresu wykonywanych prac, w tym głębokich wykopów, palowania, konstrukcji ślizgowej (slipforming); badania laboratoryjne betonowania, zapewnienie zgodności organizacji budowy do standardów QA / QC firmy i specyfikacji projektu; przeprowadzanie regularnych audytów u podwykonawców i sprzedawców, opracowanie i standaryzacja procedur QA projektu, wykonanie pełnej dokumentacji inwestycji turn over package.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wyższe inżynieryjne- preferowane zarządzanie jakością i pokrewne,kwalifikacje i umiejętności min. 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z budową elektrowni, biegła znajomość procedury turn over package, wieloletnie doświadczenie w zakresie QA/QC w budownictwie lądowym, biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel, specjalizacja wraz udokumentowanym doświadczeniem w zakresie robót palowych, doświadczenie w procedurze betonowania metodą slip forming,uprawnienia - n/d,doświadczenie - 7 lat doświadczenia w obszarze QA/QC,znajomość języków obcych ( poziom ) języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację pisemną oraz ustną (min C1) warunek konieczny,inne : wiedza oraz doświadczenie w zakresie nadzoru nad badaniami laboratoryjnymi betonu.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu