Praca: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Recepcjonista
Miejsce pracy: Tleń
Numer: StPr/21/0149
OBOWIĄZKI:

Meldowanie gości oraz przydzielanie pokoi, przyjmowanie rezerwacji, prowadzenie rachunków związanych z pobytem gości, obsługa kasy fiskalnej i programu komputerowego zarządzania stanem pokoi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista hotelowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

dyscyplina wewnątrzna

Miejsce pracy:

Tleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu