Praca: Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Radziejów
Numer: StPr/24/0025
OBOWIĄZKI:
zgodnie z harmonogramem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radziejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Recepcjonistka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-02-26
    • prowadzenie kalendarza, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbanie o czystość na stanowisku pracy, uruchamianie bierzni i rolki Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-02-16

  • Recepcjonista

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-02-06