Praca: Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/21/0114
OBOWIĄZKI:
Odbieranie telefonów, zapisywanie na wizyty, odpisywanie na wiadomości sms i facebook, przygotowywanie gabinetu do zabiegów, szykowanie kart pacjentów, utrzymywanie porządku w salonie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

Godziny pracy: poniedzialek: 10:00-18:00, wtorek-piątek 09:00-17:00. Mile widziana znajomość specyfiki branży beatu.

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim