Praca: Referent administracyjno - ekonomiczny

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Referent administracyjno - ekonomiczny
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0169
OBOWIĄZKI:

sporządzanie dikumentów dot organizacji szpitala, przetwarzanie baz danych, redagowanie pism urzędowych, bieżąca organizacja biura, sporządzanie raortów i dokumentów dot działau organizacyjnego, przyjmowanie i ewidencjonowanie i selekcja poczty przychodzącej i wychodzącej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa technicznych urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 970 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu