Praca: Referent administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Referent administracyjny
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/0990
OBOWIĄZKI:
telefoniczna obsługa pacjentówodbieranie telefonu, przekazywanie infotmacji dzwoniącymkompletowanie wymaganych danych osobowych pacjenta z zachowaniem zasad RODOsporządzanie harmonogramu rejestrowanych pacjentówprzekazywanie harmonogramu koordynatorowiodpowiadanie na wiadomości tekstowe typu smsobsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu