Praca: Referent ds. biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Referent ds. biurowych
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/23/0053
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz przygotowanie dokumentacji księgowo - kadrowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: rachunkowość - księgowość
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Referent

  • Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: dzisiaj
    • Warunki pracy Praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, nie jest związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym poniżej dobowego czasu pracy tj. poniżej 4 godzin,...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2023-01-24
    • Warunki pracy praca przy komputerze w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie, możliwość przemieszczania się samochodem osobowym lub samochodem dostawczym typu...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2023-01-23
    • Bieżąca obsługa sekretariatu, prowadzenie dziennika korespondencji i ekspedycja poczty, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrzenie w materiały biurowe, bieżąca pomoc w...

  • Zobacz więcej