Praca: Referent ds. systemów zarządzania

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

ogłaszają nabór na stanowisko:

Referent ds. systemów zarządzania
Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe,
  • specjalność: zarządzanie jakością,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w dziale jakości,
  • biegłość w prowadzeniu audytów,
  • znajomość przepisów dotyczących lotnictwa cywilnego,
  • znajomość narzędzi i procedur audytowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność koncentrowania uwagi na szczegółach.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie wewnętrznych audytów jakości lotnictwa cywilnego,
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji – Charakterystyk Organizacji AMO i CAMO,
  • analiza przepisów,
  • ścisła współpraca z działem lotnictwa cywilnego.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

Oferty przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do 04.11.2020 r.