Praca: Referent ds. zatrudnienia pracowników cudzoziemców(nr 3335)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent ds. zatrudnienia pracowników cudzoziemców(nr 3335)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3335
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, przygotowywanie wszelkich dokumentów związanych z rekrutacją i zwolnieniami pracowników oraz gromadzenie i aktualizacja w aktach osobowych informacji na temat pracowników, zabezpieczanie dokumentacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, tłumaczenia językowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Komputer - obsługa programu Excel
Uprawnienia: Pracownik obsługi biurowej
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy