Praca: Referent ds.księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Referent ds.księgowości
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/1651
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, mile widziane doświadczenie, umowa o pracę, praca na I zmianę (7-15).

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu



Zobacz podobne oferty

  • Referent / Specjalista w Dziale Energetyki CM

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • referenta/specjalisty w Dziale Energetyki Collegium Medicum Miejsce pracy: Bydgoszcz Główne obowiązki: rozliczanie mediów (faktury, refaktury, korekty, noty obciążeniowe),...

  • Zobacz więcej
  • Referent

  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2024-10-16
    • Warunki pracy -praca biurowa z użyciem komputera powyżej 4 godzin dziennie, -podstawowe wyposażenie stanowiska pracy to komputer , urządzenie wielofunkcyjne, -praca na parterze w...

  • Zobacz więcej
  • Referent prawno-administracyjny

  • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-09
    • Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie Wyjazdy służbowe Praca wymagająca samodzielności i komunikatywności Siedziba Inspektoratu:...

  • Zobacz więcej