Praca: Referent(nr 3369)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent(nr 3369)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3369
OBOWIĄZKI:
- przygotowywani, tworzenie i rozliczanie dokumentacji inwentaryzacyjnej,- sprawdzenie poprawności przeprowadzenia i wprowadzenia spisu z natury, - nadzór nad pracą zespołów spisowych- znajomość przepisów regulujących wykonywane obowiązki, śledzenie ich zmian, w celu wykorzystania w bieżącej działalnościwynagrodzenie zasadnicze 2891zł brutto + 10% premii + wysługa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie min. średnie; - znajomość podstawowych zasad w zakresie prowadzenia inwentaryzacji, które nakłada przede wszystkim ustawa z dnia 29.09.1994 o rachunkowości Dz. U. 2019. 351 tekst jedolity z dnia 22.02.2019; - mile widziane posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "tajne"

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 891 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy