Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/23/0030
OBOWIĄZKI:

rejestrowanie pacjentów w systemie zgodnie z obowiązującymi procedurami do poradni specjalistycznych oraz pracowni RTG, USG, TK (poprzez zgłoszenia osobiste telefoniczne) przygotowanie gabinetów lekarskich do przyjęć pacjentów poprzez uzupełnianie obowiążujących druków, pieczątek, datowników. kierowanie ruchem pacjentów i współpraca w tym zakreesie z lekarzami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi