Praca: Rekruter polskich pracowników na Czechy i Słowację

Ogłoszenie numer: 7098456, z dnia 2022-06-16

Jesteśmy agencją zatrudnienia, od 7 lat zaopatrujemy pracowników agencji w branżę budowy maszyn, motoryzacji i innych branż.

Działamy głównie w Czechach i na Słowacji. Najczęściej obsadzanym przez nas stanowiskiem jest Operator Produkcji. Naszym atutem jest szybkość dostarczania pracowników i ich jakość.

Rekruter polskich pracowników na Czechy i Słowację

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Szukaj odpowiednich pracowników w Polsce.
  • Przeprowadzanie wywiadów z pracownikami.
  • Komunikacja z kierownikiem projektu w Czechach i na Słowacji.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu.
  • Zdolności do porozumiewania się.
  • Zaletą jest doświadczenie z zasobami ludzkimi i rekrutacją.

Oferujemy

  • Niezależna elastyczna praca dla międzynarodowej firmy.
  • Motywacyjna ocena finansowa zgodnie z wynikami.
  • Możliwość rozwoju kariery.