Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Ostrowąs
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
Docieplanie budynków mieszkalnych.Prace remontowe - wykończenie wnętrz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Ostrowąs


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • BBR Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin-Wieś Dodane: wczoraj
    • prace budowlane, zaopatrzenie budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jeżewo Dodane: 2024-06-20
    • Wykonywanie prostych prac budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej