Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Bądkowo
Numer: StPr/20/0603
OBOWIĄZKI:
Praca na budowie przy wznoszeniu obiektów budowlanych, murowanie, docieplania, malowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Adres miejsca wykonywania pracy: powiat aleksandrowski

Miejsce pracy:

Bądkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik drogowy

  • TRAKCJA S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Prace związane z robotami drogowymi przy realizacji projektów infrastrukturalnych. Wykonywanie robót ziemnych i podbudów. Wykonywanie...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 30r.ż.

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych w zakresie budowy dróg i mostów bez specjalistycznych kwalifikacji Inne prace budowlane – pomocnicze...

  • Zobacz więcej