Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/21/0367
OBOWIĄZKI:
- malowanie,- murowanie,- układanie płytek,- ocieplanie,- układanie kostki brukowej,- położenie gładzi,- wykonywanie innych czynności pomocniczych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

dokładny, sumienny

Miejsce pracy:

Pruszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Prace ogólnobudowlane, dekarsko-blacharskie, praca na rusztowaniach powyżej 3 metrów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 2] : mile...

  • Zobacz więcej
  • Monter elewacji

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: Poszukujemy pracowników do montażu: kasetonów, blach elewacyjnych, okien Wymagania: praca z platform roboczych obsługa elektronarzędzi...

  • Zobacz więcej