Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Biechówko
Numer: StPr/21/0800
OBOWIĄZKI:

proste prace pomocnicze przy robotach ziemnych, betonowych, szalunkowych, zbrojeniowych, umocnieniowych skarp rzek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Biechówko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik ogólnobudowlany

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-18
    • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych w zakresie budowy dróg i mostów bez specjalistycznych kwalifikacji Inne prace budowlane – pomocnicze...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-17
    • praca przy odwodnieniach wykopów budowlanych praca przy układce rurociągu Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i porządkowych na terenie bazy miejscem wykonywania pracy są...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik budowlany (odwodnienia)

  • JT S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-17
    • praca przy odwodnieniach wykopów budowlanych praca przy układne rurociągu wykonywanie prac ogólnobudowlanych i porządkowych na terenie bazy miejscem wykonywania pracy są...

  • Zobacz więcej