Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane przy wzoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w zawodach murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, pomocnik budowlany itp. oraz umiejętność pracy w zespole i samodzielność.

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany

  • M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-18
    • miejsce pracy: praca w delegacji w kraju i w Niemczech.

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-16
    • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziki Duże Dodane: 2022-01-14
    • Wyginnaie blachy i obróbka blacharska. Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej