Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Zarośle Cienkie
Numer: StPr/23/0067
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane związane ze wnoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, prace remontowo- wykończeniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

pół roku doświadczenia zawodowego w przypadku braku wykształcenia zawodowego

Miejsce pracy:

Zarośle Cienkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego