Praca: Robotnik gospodarczy r54/2175-1056/20


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Robotnik gospodarczy r54/2175-1056/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2176
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

nie jest wymagane doświadczenie, 1/2 etatu w godz. 07-00-15.00

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Operator żurawia stacjonarnego r24/2404-1164/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mikorzyn Dodane: 2020-10-07
    • Operator żurawia stacjonarnegoWymagania konieczne: Zawód: Operator żurawia wieżowegoWykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: OPERATOR ŻURAWIA IŻ WIEŻOWEGO...

  • Zobacz więcej
  • Elektryk r60/1482-747/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-10-07
    • montaż i przeglądy systemów wentylacyjnych, praca na wysokościWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: wykształcenie elektryczne,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-10-07
    • Sprzedaż art. spożywczychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej