Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1366
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta skierowana dla osób bezrobotnych zamieszkałych na wsi.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Aplikator folii / Oklejacz / Wyklejacz

  • B.A.U.S. AT Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: wczoraj
    • foliowanie kompleksowych pojazdów wg projektów. wykształcenie techniczne jest atutem, wieloletnie doświadczanie z zakresu nakładania folii na pojazdy, wysoki zmysł jakości,...

  • Zobacz więcej
  • Aplikator silikonów oraz fug / Silikoniarz

  • B.A.U.S. AT Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: 2020-10-16
    • tworzenie trwałoelastycznych fug we wnętrzach i na zewnątrz karetek. wykształcenie techniczne będzie atutem, dobra sprawność manualna, doświadczenie zawodowe jako Aplikator...

  • Zobacz więcej
  • Ekspozytor towarów

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2020-10-15
    • praca związana z w/w stanowiskiemWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej