Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/0518
OBOWIĄZKI:
prace gospodarcze, porządkowe-sprzątanie budynków i obiektów przemysłaowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik drogowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-11-24
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 30r.z.

  • Zobacz więcej
  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-11-23
    • Praca na miejscu (lub w bliskiej lokalizacji Aleksandrowa Kuj) oraz w tzw. delegacji na terenie Polski (zjazdy na weekendy). Baza w Aleksandrowie. Praca dotyczy głównie budowy...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2020-11-23
    • wykonywanie czynności porządkowych, sprzątanie,dokonywanie dezynfekcjiWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej