Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Bobrowniki
Numer: StPr/20/1244
OBOWIĄZKI:
robotnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik do obsługi skupu złomu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: wczoraj
    • Obsługa skupu złomu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane prawo jazdy kat. B, C oraz umiejętność obsługi urządzeń do cięcia metalu...

  • Zobacz więcej
  • Meliorant

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: wczoraj
    • przegląd, naprawa, komserwacja urządzeń melioracyjnych Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad...

  • Pracownik myjni ( czyściciel pojazdów)

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-01-14
    • mycie samochodów osobowych i ciężarowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: zdolności manualne