Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
Praca w gospodarstwie rolnym, konserwacja maszyn rolniczych, wyjazdy w teren przy zbiorach rolnych, praca w innych godzinach w zależności od potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T
Uprawnienia: obsługa i konserwacja maszyn rolniczych

Wymagania inne:

6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy w gospodarstwie rolnym, mile widziane prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego