Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Kamień Krajeński
Numer: StPr/21/0095
OBOWIĄZKI:

prace porządkowo-gospodarcze

Miejsce pracy:

Kamień Krajeński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Praczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lipno Dodane: wczoraj
    • PRANIE I SUSZENIE MOPÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bukowiec Dodane: wczoraj
    • 1. Prace porządkowe.2. Utrzymanie zieleni.3. Drobne prace remontowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: obsługa prostych...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jeżewo Dodane: wczoraj
    • - prace porząkowe,- utrzymanie zieleni,- drobne prace remontowe, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejetność obsługi...