Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Skępe
Numer: StPr/21/0531
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe

Miejsce pracy:

Skępe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pomocniczy robotnik drogowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-05-14
    • zg Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat T Uprawnienia: prawo jazdy kat BE Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C+E

  • Zobacz więcej
  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mrocza Dodane: 2021-05-13
    • prace ogólnobudowlane, tj.rozbiórka, malowanie, szpachlowanie, itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Pracownik przy zbiorze ogórków

  • Agencja Pracy Contrain Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-13
    • zbiór ogórków cięcie liści sortowanie drobne prace porządkowe w szklarni motywacja i zaangażowanie gotowość do pracy w wysokich temperaturach gotowość do pracy na wózkach...