Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/22/0335
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie drobnych prac remontowych i konserwatorskich, drobne naprawy sprzętu m.in. urządzeń wodno-kanalizacyjnych, palenie w piecu co, wrzucanie opału do kotłowni, nadzorowanie funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania, utrzymanie porządku wokół budynku,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Pracodawca od kandydata do pracy oczekuje uzdolnień technicznych i predyspozycji do prac manualnych, umiejętności organizowania pracy własnej, samodzielność i sumienność.

Miejsce pracy:

Więcbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim