Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/22/0939
OBOWIĄZKI:

praca związana z w/w stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Operator myjni

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rusinowo Dodane: wczoraj
    • Mycie i sprzątanie pojazdów samochodowych.

  • Zobacz więcej
  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Odolion Dodane: 2022-12-02
    • Dbanie o czystość na hotelu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Twarda Góra Dodane: 2022-12-02
    • karmienie zwierząt; opieka nad zwierzętami; przygotowywanie paszy; utrzymanie czystości w chlewni; przestrzeganie zasad BHP; opieka i zabiegi przy porodach zwierząt; ogólna pomoc w...