Praca: Robotnik magazynowy


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1572
OBOWIĄZKI:

ROZŁADUNEK PACZEK, UKŁADANIE PACZEK, SORTOWANIE LISTÓW I PACZEK

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zezpole, brak przeciwskazań zdrowotnych, dobra koordynacja ruchowa

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Fakturzysta - Kasjer - Magazynier

  • Eurocash S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!   Na co dzień będziesz zajmować się: Obsługą kasową klientów, Dbaniem o ekspozycję towarów na półkach, Pracami magazynowymi, Zgłoś się do nas...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik fizyczny (magazyn logistyczny)

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-11-20
    • Miejsce pracy: Niemcy    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru Dodatkowe proste prace pomocnicze w obrębie nowoczesnego...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik magazynu

  • P.W. Hobby Piotr Matuszewski Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brzoza Dodane: 2020-11-18
    • Obowiązki: kompletacja zamówień przygotowywanie towaru do wysyłki (weryfikacja zgodności towaru z dokumentami magazynowymi) praca ze skanerem przyjęcie towaru do magazynu...

  • Zobacz więcej