Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/21/0112
OBOWIĄZKI:

załadunek i rozładunek towaru

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie...

  • Zobacz więcej

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy Załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy Uzupełnianie oraz kontrolowanie stanów...

  • Randstad Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Dolny Dodane: dzisiaj
    • oferujemy umowę o pracę tymczasową, zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej wynagrodzenie 3300-3900 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia premię uznaniową do...