Praca: Rzemieślnik- elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Rzemieślnik- elektryk
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1159
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Elektryk r60/1482-747/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-10-07
    • montaż i przeglądy systemów wentylacyjnych, praca na wysokościWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: wykształcenie elektryczne,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-10-07
    • Sprzedaż art. spożywczychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski Dodane: 2020-10-06
    • wykończenie wnętrz w domach jednorodzinnych-praca na terenie Solca Kuj. - możliwość zakwaterowaniaWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...