Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Bydgoszcz

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej o stabilnej pozycji rynkowej poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko samodzielny/a księgowy/a AP.

  • posiadasz doświadczenie w księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze?
  • chcesz być częścią czegoś nowego i obserwować jak tworzą się i rozwijają procesy księgowe?

Zaaplikuj i porozmawiajmy o szczegółach oferty!

oferujemy
  • dobrą atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna
  • możliwość nauki języków obcych
  • model częściowej pracy zdalnej
zadania
  • wprowadzanie i kodowanie faktur od dostawców
  • kontakt z właścicielami centrów kosztowych w celu uzyskania ich akceptacji
  • kontrola sald zobowiązań
  • kontakt z dostawcami
  • przygotowywanie i prowadzenie cykli płatności dla dostawców
  • uzgadnianie ksiąg pomocniczych do kont księgi głównej
  • wprowadzanie dokumentów rozliczających podróże służbowe
  • zarządzanie dokumentacją dla działu zobowiązań
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień w obszarze zobowiązań
  • bycie ekspertem procesu - dzielenie się wiedzą oraz wspieranie innych członków zespołu
  • wspieranie inicjatyw optymalizujących proces

oczekujemy

  • minimum dwuletniego doświadczenia w obszarze księgowości
  • doświadczenie zdobyte w firmie o profilu produkcyjnym będzie atutem
  • wiedzy z zakresu księgowania kosztów
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomości systemów klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem
  • analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47