Praca: Samodzielna księgowa


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Samodzielna księgowa
Miejsce pracy: Owieczkowo
Numer: StPr/21/0605
OBOWIĄZKI:
pełna księgowość
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

doświadczenie w prowadzeniu pełnej księowości

Miejsce pracy:

Owieczkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Management Accounting Specialist with German

  • Genpact PL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Responsibilities: Gather and analyze financial information for internal use Support budgeting and funding Assist the company in managing its investment portfolio Assume responsibility...

  • Zobacz więcej
  • Management Accounting Specialist with German

  • Genpact PL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Responsibilities: Gather and analyze financial information for internal use Support budgeting and funding Assist the company in managing its investment portfolio Assume responsibility...

  • Zobacz więcej