Praca: Samodzielna/y księgowa/y r150/0868-396/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Samodzielna/y księgowa/y r150/0868-396/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0871
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie pełnej księgowości spółki,- sporządzanie sprawozdań finansowych, - sporządzanie deklaracji VAT, PIT i ZUS,- przygotowanie listy płac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wykszt. wyższe ekonomiczne, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, umiejętności analityczne, znajomość programu BOSS będzie dodatkowym atutem, dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność, samoorganizacja, umiejętności analityczne

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku